درباره‌ی باباحمید

درباره ی فروشگاه باباحمید

فروشگاه باباحمید یک فروشگاه خانوادگی است که با هدف افزایش درآمد خانواده و بعد از آن جلوگیری از خام فروشی محصولات کشاورزی مردم روستا تاسیس شده است. هر ساله محصولات کشاورزی این منطقه از جمله انگور به دست کشاورزان برداشت و با قیمت بسیارکم در اختیار دلال‌ها و سرمایه دارها قرار می‌گیرد. این محصولات با قیمت چند برابر در بازار کشور و خارج از کشور فروخته شده و کشاورزان این منطقه چاره‌ای جز کنار آمدن با این موضوع ندارند. برای حل این مشکل چندین بار در شبکه های اجتماعی به رئیس جمهور وقت آقای روحانی پیام دادایم و از نمایندگان شهر درخواست پیگیری کردیم اما هیچ خبری از خرید تضمینی محصولات‌مان نشد و دلال‌ها مثل همیشه در هنگام برداشت خرید محصولات را کاهش می‌دادند تا کشاورزان مجبور به فروش محصولات خود با قیمت کمتر باشند.

در حال حاظر خانواده ما تصمیم گرفته با برای حل این مشکل یک فروشگاه آنلاین تاسیس کند و با بسته‌بندی محصولات و فرآورده‌های کشاورزی خودمان و بعد خانواده‌های نزدیک بدون واسطه در اختیار مشتریان‌مان در سراسر کشور قرار دهیم.

تلاش می‌کنیم همه محصولات را با بسته‌بندی های جذاب و در طول 2 روز کاری برای مشتریان ارسال کنیم. تمام مراحل کاملا بهداشتی انجام خواهد شد. از همه دوستانی که که در شهرستان ملایر محصولی برای عرضه در بازار دارند و ایده خلاقانه برای بسته‌بندی و فروش آن دعوت می‌کنیم تا با ما همراه شوند و از فضای فروش آنلاین برای محصولات خود استفاده کنند.

 معرفی خانواده باباحمید

من حمید علی بابایی پدر خانواده متولد سال 1351 در کنار همسر و سه فرزندم فروشگاه باباحمید رو راه‌اندازی کردیم. ما در روستای مصلحان یا همان قلعه خلیفه سابق از توابع شهرستان ملایر فعالیت می‌کنیم. شما از طریق صفحه تماس با ما می تونید با ما تماس بگیرید و اگه راهتون به ملایر افتاد خوشحال می‌شیم میزبان شما باشیم.